Wat kun je verwachten?
Ga tijdens deze workshop aan de slag met het boetseren van elkaars hoofd, een eigen fantasie creatie of boetseer gezamenlijk een mooi kunstwerk. Het thema is geheel aan jullie om te bepalen: alles mag en alles kan. WIj helpen je natuurlijk met de kneepjes van het vak en zorgen dat je kan maken wat je voor ogen hebt.
Boetseren is niet alleen een vorm van kunst, het stamt het ook af van een oude ambacht. Bij boetseren moet je echt contact leggen met je object en je eigen stijl in je object verwerken. Probeer je te laten inspireren door je groepsgenoten, door andere kunstwerken in onze galerie of door mensen op straat en geef er je eigen draai aan: zo maak je een uniek boetseerwerk.
De beelden kunnen op onze locatie blijven drogen en later in de week opgehaald worden. Wil je de beelden toch gelijk graag meenemen? Dan adviseren wij om een schoenendoos mee te nemen waar je je werk in kunt vervoeren.
Informeer naar de mogelijkheden!
Had je net iets anders in gedachten? De mogelijkheden zijn eindeloos! Bespreek jouw wensen met ons: informeer via e-mail (info@grachtenatelier.nl) wat we voor jouw groep kunnen betekenen!
Vragen?
Heb je een vraag over onze workshops? Bekijk dan eens onze pagina met veelgestelde vragen. Misschien staat het antwoord op jouw vraag er wel tussen! Is dat niet zo, dan kun je natuurlijk altijd contact met ons opnemen. We helpen je graag!















